O co chodzi w projekcie SmallStep?

Platforma SmallStep to pierwszy w Polsce projekt łączący realizację celów SDG i ESG organizacji z zaangażowaniem pracowników oraz zapewniający kompleksowe raportowanie niefinansowe. Wspólnie, małymi krokami zmieniamy świat na lepsze.

Zgodnie z wytycznymi ESG i SDG, począwszy od połowy 2021 roku, wszystkie spółki oraz organizacje będą zobowiązane do doskładania raportów niefinansowych. Wyniki raportowania niefinansowego organizacji będą istotnym czynnikiem oceny organizacji.

Zaangażowanie społęczne firm staje się nie tylko wymogiem formalnym, ale tażge ważnym czynnikiem podczas procesu rekrutacji najlepszych pracowników albo budowania zaangażowania zespołów i związku ze swoim pracodawcą.

Dołącz do platformy SmallStep

W tej oraz dziesiątkach innych akcji SDG możesz wziąć udział na platformie SmallStep. Dołącz swoja organizację do naszego projektu i zacznijmy wspólnie pomagać światu.
ready now?

Co zyskuje organizacja?

pokaż swoje zaangażowanie światu

Dodaj swoje akcje CSR, ESG i SDG do naszej bazy i pokaż je światu, aby zdobyły większy zasięg. Wszyscy uczestnicy platformy SmallStep będą mogli do nich dołączyć!

zainspiruj swoją organizację

Możesz bez ograniczeń korzystać z bazy gotowych, sprawdzonych i skutecznych akcji SDG i wprowadzać je w Twojej organizacji. Zainspiruj się setkami udanych akcji.

microlearning i szkolenia

Twoi ludzie uzyskują dostęp do bazy sprawdzonych mikroszkoleń, np. jak sortować śmieci, zarządzać czasem, radzić sobie ze stresem i wielu innych.

korzystaj z gotowej bazy akcji SDG

Pracownicy Twojej organizacji będą mogli dołączyć do już prowadzonych przez nas akcji społecznych. Możesz zadecydować, na realizacji których celów SDG zależy Ci najbardziej.

mindfulness i well-being

Dbamy o ciało i duszę. Na platformie znajdziesz także zajęcia mini jogi przy biurku, poranną gimnastykę albo pomoc w ułożeniu zdrowego jadłospisu.

raportowanie SDG i ESG

Dokładnie mierzymy wyniki Twoich akcji i zaangażowanie pracowników. Dzięki temu otrzymujesz gotowe raporty, które możesz wykorzystać raportowaniu niefinansowym firmy.

Dołącz do platformy SmallStep

W tej oraz dziesiątkach innych akcji SDG możesz wziąć udział na platformie SmallStep. Dołącz swoja organizację do naszego projektu i zacznijmy wspólnie pomagać światu.
ready now?